11.kapitola- Vysvětlování

4. června 2008 v 13:37 | Natusz |  Ošklivka??? Jak pro koho!!!
ÁÁÁÁÁ, radujte se!!! Teda doufám, že jste rádi, přidávám další kapitolu, je sice nějaká divná, protože se mi do toho moc nechtělo, ale co, máte prostě smůlu, no :-).
A hlavně dekuju za komentíky, opravdu potěší, ale příště by jich mohlo být víc, tak prosím, ten kdo si přečte kapču, musí napsat koment, to je povinné!! :-).
A tak ynevím, kdy se objeví další kapča, protože teďka se i fakt moc nechce, ale nějaký čas si na vás udělám. To jsem ale hodná, co? Tak konec mých blbých keců a hurá do čtení!!!

11.kapitola-Vysvětlování
Netrpělivě jsem kráčela pořád sem a tam a čekala jsem na Sirius. Měla jsem obavy, že nepřijde. A já bych se mu ani nedivila. I když mohl si to vysvětlit, než mě uvrhl do nenávisti. Opravdu jsem až to nemohla.
Celý zbytek dne jsme spolu nepromluvili, bylo to strašné a když k tomu ještě připočtu to, že se začal dost nápadně točit po holkách, které sám ještě ani neznal, tak to byl opravdu jeden z nejhorších dnů v mém životě.
"Ale teď jsem si ze všeho nejvíce přála mu to vysvětlit, už přeci i proto, aby to bylo spravedlivé. A ani gestem mi nenaznačil, jestli mám ještě šanci.
"No co, jeho chyba, ztratí nejúžasnější holku, jakou mohl potkat." Ano, právě teď dávám na mé sebevědomé Já.
Kolem Velké síně pořád procházeli kdejací studenti, ale mě si nevšímali, většina z nich měla totiž zamířeno do knihovny, a musely se na práci v ní soustředit. Pořád jsem se rozhlížela.
Uběhlo pět minut, nic. Deset minut, nic, půl hodiny, nic. Dál už jsem neměla v úmyslu čekat, přece se nebudu takhle ponižovat. Otočila jsem se a vyšla, ale moc jsem toho neušla. V zápětí jsem ucítila jemnou ruku na mém rameni. Prudce jsem se otočila.
"Ahoj," řekl jakoby nic,a pokusil se o úsměv.
"Sirius? Myslela jsem, že už nepřijdeš."
"No, já si to taky myslel. Chtěl jsem se to spíš omluvit za to, jak jsem se choval, vím, že jsem si to měl nechat vysvětlit. Už si nemyslím, že bys toho byla schopna."
"Tak to jsem ráda, nepůjdem někam jinam? Není tu příliš soukromí," navrhla jsem.
"Jo, klidně, co třeba do zahrady? Mají tam lavičky a kolem dokola jsou stromy, tam budeme mít soukromí dost," navrhl pro změnu on a šibalsky se usmál.
"Ty pořád myslíš jenom na to jedno," reagovala jsem a vyšla za ním.
"Bude se ti tam líbit, tam si můžeme všechno vysvětlit."
"Jo." Pak jsme mlčky pokračovali až ven, nikdo nás neposlal zpátky, což jsem se hodně divila. Konečně jsme došli na místo. Byla to nádhera. Opravdu, lavičky stály blízko u sebe, ale ne až tak, aby mohl někdo něco slyšet z cizího rozhovoru a kolem listnaté stromy a jejich nádherná vůně. Taková romantika. Ne, na tohle teďka nesmím myslet.
"Tak, teď si můžeme sednout," řekl a sedla jsem si, on hned vedle mě.
"No víš," začala jsem s vysvětlováním, " to co jsi viděl, to nebyla tak, jak to vypadalo."
"Jo, já vím, holky mi to všechno řekly."
"Jaké holky, co ti řekli?" nevěřila jsem vlastním uším, tak člověk se jim svěří, a ony to hned někde vyslepičí. Ať si mě nepřejou.
"Ale nesmíš se na ně zlobit, myslely to dobře, řekly mi, že mi Zmijozelští chtěli udělat něco na zlost, a tak si vybrali tebe a co se týče Lil s Rose, tak kdyby nebylo nich, tak bych sem možná ani nepřišel."
"Aha, tak takové máš odhodlání, když se jedná o mě."
"Neber si to špatně, ale v tom pokoji to vážně vypadalo dost přesvědčivě. Ale nejdřív jsme se domlouvali kvůli něčemu jiném." Zrudla jsem, tak teď bude chtít vyjádřit o tom rande.
"Tak, začalo to. Když si mi dala\ tu facku, pamatuješ?" zeptal se.
"Jo, a pak jsem se ti šla druhý den omluvit," řekla jsem tiše a stydlivě.
"Jo, a já ti vynadal, že jsem si myslel, že jsme kamarádi nebo já nevím co, podrobnosti si už nepamatuju." Ale já bohužel jo, další z mých špatných dnů v životě. Dneska jsem opravdu strašný pesimista.
"Jo, asi si vzpomínám," řekla jsem, abych se neprozradila."A ptala jsem se na to i Jamesem myslím, že mi řekl, že tě prý odkopla Rose nebo co, a že ty jsi ji jako miloval," v duchu jsem se usmála, ale myslím, že takhle nějak to bylo.
"Co? To že řekl? Ale tohle nebyla vůbec pravda, jednalo se o to, že jsem si tě nechtěl pustit blíže k tělu, začal jsem k tobě něco cítit," řekl to a vůbec se nestyděl, za to já byla zase červená jak pivoňka.
"A určitě si pamatuješ, jak jsem si tě pak nevšímal a nadával ti a to až do té doby, než jsme přijeli sem. Pak už se to opravdu nedalo, mimochodem jsem žárlil, i když se nám představoval O´Connel, tak to prostě bylo, nevím co to se mnou děláš."
Konečně mě pustil ke slovu. "Sirius, já nevím, jestli ti můžu věřit, nechtěla bych, abys mi ublížil, jako tucty holkám přede mnou."
"Neboj, věř mi, tohle je něco jiného, dej mi aspoň šanci, uvidíš, že nebudeš litovat." Jeho slova zněly tak přesvědčivě, že se mi v očích objevil souhlas. Sirius si toho všiml a začal se nebezpečně přibližovat. A pak jsem ucítila jeho ústa na svých. Byl to nádherný pocit. Začal jemně přejíždět jazykem po mých rtech až jsem zasténala. Pootevřela jsme rty a on do nich jemně jazykem vklouzl. Přidával na intenzitě a pak už líbal tak vášnivě, že se mi podlamovali kolena, ještě že sedíme.
"Siriusi," vydechla jsem. Začal mě hladit po zádech a jemně vklouzl pod tričko. Objala jsem o kolem krku a pak jsem mu rukama vjela do vlasů. Pokoušel se mi rozepnout podprsenku. Odtrhla jsem se od něho.
"Ne, na to je ještě brzy," řekla jsem a odtáhla se.
"Dobře, nijak na tebe spěchat nebudu, ale jeden polibek by nebyl brzy, viď?" na odpověď nečekal a hladově se pustil do mých rtů. Takhle jsme zabavovali snad věčnost, ale mě to připadalo jako nejkrásnější minutka života. No vida, teď jsem zase optimista.
"Radši už půjdeme, je dost pozdě."
"Ne, ještě ne," prosil Sirius a já se musela zasmát.
"Tak ty se mi budeš smát?" zeptal se naoko naštvaně.
"Oh, pardon, nechtěla jsem vás urazit," zase naše oblíbená hra.
"Bude ti odpuštěno, nezbednice," při téhle větě pohrozil ukazováčkem, "ale něco za něco.
"Co takhle pusa?"
"Myslí, že to by stačilo," a znovu mě začal líbat. Po chvilce jsem se ale zarazila.
"Ne, opravdu už budeme muset jít."
"Tak dobře, když na to trváš."
"Jo," řekla jsem a společně se vydali ruku v ruce vstříc hradu a naší nové budoucnosti.
Celou noc jsem spala jak zabitá. Pořád jsme si vybavovala tu krásnou chvíli včera večer a jak se asi budou O´Connel a Dook tvářit, až nás uvidí, jako dvě šťastně zamilované hrdličky.
Probudila jsem se, až když jsem uslyšela nějaký řev. Teda ne že by se mi chtělo nějak vstávat, ale pak jsem si uvědomila, že to jsou hlasy Siriho a Dooka.
"Co se to tu děje?" zeptala jsem se ještě dřív, než jsem otevřela oči. Pak jsem je otevřela. Sirius mě rozbitý ret a Dook měl asi zlomený nos. Byl na tom rozhodně hůř. Tak to je dobrá zpráva, ne?
"Menší výměna názorů, neměj strach, poupátko, nic strašného," odpověděl mi Sirius. Tak poupátko? Při téhle představě jsem se musela pousmát.
"Nehraj tady divadélko, víš ještě líp než já, že to na ní hraješ. Tak aspoň přiznej barvu. Slyšel jsem, jak o tom mluvíš s Potterem, klidně mi to dosvědčí její brácha," řekl Dook a pohodil hlavou ke mně.
"Nevěř mu, jsou s tvým bratrem ze stejného těsta, kecá hovadiny," řekl Sirius a podíval se na mě.
Přinutila jsem se o úsměv, ale do smíchu mi opravdu nebylo, mám nějaké pochybnosti. Nechápu, že kluk jako on, má rád holku jako jsem já.
"Neveř mu, on je tady lhář," odporoval Dook. Ale já jsem zjistila.
"Nevím, kdo mi tady vyhrožoval," spustila jsem.
"To nebylo myšleno vážně, jen jsem tě chtěl zastrašit, ale nechtěl jsem ti ublížit."
"Co ti udělal?" zeptal se Sirius.
"Nic, jen mi dal facku," řekla jsem. "Ale teď už to nech být, na tom nesejde," dodala jsem rychle, protože jsem uviděla jeho výraz.
"Za to zaplatíš," řekl jen a hned po něm skočil. Víc už jsem toho neviděla, protože se mi udělalo špatně a zatmělo ze mi před očima. Upadla jsem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 4. června 2008 v 15:03 | Reagovat

Budu se radovat tři dny a tři noci..no tolik zase asi ne

ale je to super !!!

Jakt o asi dopadne ?

Kdo nakonec mluvil pravdu ?

Tolik otázek a žádná odpověď tak honem alší kapču !!!!

2 Anusz Anusz | Web | 4. června 2008 v 15:25 | Reagovat

si děláš prd.. srandu???? naprosto krásné!!!!! moc se ti to povedlo

3 Theresa Theresa | 4. června 2008 v 15:53 | Reagovat

Tak fakt netusim kdo mluvi pravdu a kdo keca. Opravdu pekna kapca.

4 MarryT MarryT | Web | 4. června 2008 v 17:14 | Reagovat

Super.... Zajímalo by mě co se s ní stalo, že tak najednou zkolabovala. ;-)

5 luckily luckily | Web | 4. června 2008 v 17:19 | Reagovat

KRÁSNÁ KAPITOLKA!!! doufám, že to na ni ten Sirius nehraje, protože to by mě naštval!!

ale ten Siri byl zlatý!!:)

6 Lia Lia | 4. června 2008 v 17:23 | Reagovat

noo super..ale co tak nahle odpadla??A sak je jasne..kto hovori pravdu..aspon pre mna....:D

7 Quistynka Quistynka | 4. června 2008 v 18:05 | Reagovat

No tak teď jsi mě hodně znejistěla! Já si vůbec netroufnu odhadnout, kdo má pravdu! Tak to je slušněj odvaz, toto! Fííha, ten konec neměl chybu! Ale ještěže má Viv Lily a Rose x)

A jakto, že se jí udělalo tak špatně?? A kdy konečně přijde ta proměna? A řekne teď Dook, když už se stejně schyluje k výměně názorů, to proč o ní předtím řekl, že je děv**?? Já vím, že jsem strašně zvědavá, ale za to můžeš ty x) Takže přidej další kapitolu, jinak přestanu psát komenty! No to se stejně nestane, ale zkusila jsem to x)

8 leenikk leenikk | Web | 4. června 2008 v 21:33 | Reagovat

hej, natti ja bych te uškrtila!!! ty oytle!!! ty umíš tak dobře znejistit clověka, prvně se mi zdálo, že  Siri to na ní jen hraje, byl takový divný, ale když ji potom řekl popátko, tak sem mu uvěřila, ale teď,... do prkna!!! nattííííííííííí! Hej ja buch fakt... uááá ty vole ja jsme tak napnutá, jak to vlastně je.

Jo a nemysli si, že tu proměnu nějak zakecáš, v příští kápi ji chci mít, já vím jsme hnusná, ale to musí být :)) Když tak ybch ti nalša nějaký obrázek, ju?

9 Lea Lea | Web | 5. června 2008 v 13:00 | Reagovat

Máš u mě řetězááák =D

10 Anusz Anusz | Web | 5. června 2008 v 13:08 | Reagovat

máš u mě řetězák :D

11 verča verča | 5. června 2008 v 14:14 | Reagovat

mě se teda začíná zdát že to na ni hraje,potom,jak jí řekl poupátko......

12 Wewa Wewa | 5. června 2008 v 17:15 | Reagovat

Ja neviem prečo ale verím Dookovi XD. Nezdá sa mi, že by sa do nej Sirius hneď zamiloval alebo... . Ja už neviem, ale v ďalšej kapči chcem tú premenu!!! Inak pekná kapča :D

13 jaja-jayne jaja-jayne | Web | 5. června 2008 v 17:51 | Reagovat

toto je asi ta najuzasnejsia kapitolka z tejto poviedky..je bozska..nadherna..ale takto to seknut..to nesmies..prosim prosim rychle pokracko..prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :)

14 Nera Nera | Web | 5. června 2008 v 18:12 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

15 Koudelacka Koudelacka | 5. června 2008 v 18:32 | Reagovat

úžasné!!! no já teda nevím, kdo mluví pravdu... ale ten sirius se mi moc nezdá... už se moooc těším na další :D

16 Anusz Anusz | Web | 5. června 2008 v 18:52 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

17 Lea Lea | Web | 5. června 2008 v 19:22 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

18 Jasane Jasane | E-mail | Web | 5. června 2008 v 19:36 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$

####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

19 Jane Jane | Web | 5. června 2008 v 19:53 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

20 Jasane Jasane | E-mail | Web | 5. června 2008 v 20:33 | Reagovat

hups... Super kapča§

21 MarryT MarryT | Web | 5. června 2008 v 22:02 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

22 Nika Nika | 6. června 2008 v 14:38 | Reagovat

Musíš rychle napsat další kapku! Prosím! Píšeš nádherně

23 passia passia | E-mail | Web | 16. července 2008 v 0:08 | Reagovat

uzasne

24 oontsraxtk oontsraxtk | E-mail | Web | 23. května 2009 v 12:10 | Reagovat

iCZdln  <a href="http://dfxttdfhdysf.com/">dfxttdfhdysf</a>, [url=http://aacypuehzsqh.com/]aacypuehzsqh[/url], [link=http://ouvivqsktbzq.com/]ouvivqsktbzq[/link], http://viepsvgykytt.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama