8.Oko za oko, zub za zub

8. května 2008 v 12:22 | leenikk |  Proti srsti
Ahojky! Takže další kapitolka k Proti srsti. Psala ji Leenikk a myslím, že se ji moc povedla. No posuďte sami. Tak hurá do čtení.

(Ashley)

Právě sedíme u stolu s večeří ve Velké síni. Všichni se nechutně přecpávají, dokonce i Bellatrix s Narcissou. Je to hnus, za chvíli budou jako bečky. Kdyby si aspoň vzali nějaké cereálie, které mají nízkou energetickou hodnotu. Ale smažené hranolky? Ble…
"Raichel, ty dneska nejíš?" optal se se zájmem Lucius a prohlédl si mě.
"Myslíš jako tohle? Nevím jak ty, ale rozhodně nechci skončit jako tlustá kráva!" odsekla jsem mu přímo do obličeje. Zatvářil se poněkud zaraženě, nenápadně se ke mně přisunul a do ucha mi zašeptal: "Musíme si promluvit."
"Pro mě, za mě." Odpověděla jsem. Vstala jsem a Lucius mě následoval, všichni byli ve Velké síni, a tak jsme vyšli a zastavili se na nějaké boční chodbě. Lucius mě chytl pevně za zápěstí.
"Au, to bolí." Okřikla jsem ho. Ale on se tvářil odhodlaně.
"Co se s tebou sakra děje, Raichel?" zněl podrážděně a trochu zuřivě, až jsem ucukla.
"Já-já?" zakoktala jsem. Jde z něho strach, z jeho ledových očí ani nejde vyčíst, jestli se na mě zlobí, jestli mě chce zabít nebo co?
"Nedělej ze mě debila. Růžový lak, dieta, žádné urážlivé poznámky, to nejsi ty!" nebezpečně se zamračil. Začaly se mi třepat kolena, on toho okamžiku využil a hladově se mnou mrskl na zeď a začal mě líbat. Ani jsem se nesnažila ho od sebe odhodit. Nezabýval se něčím, jako jsou rty, rovnou vniknul do úst. S jeho jazykem jsme hráli hru, kdo z koho. Bylo cítit, že si to oba dva užíváme, hlavně Lucius, který se toho nemohl dočkat. Zvedl svou ruku a položil mi ji na záda, kde mě laškovně pošimral a začal si dolovat cestu pod tričko. To nebylo těžké, protože jsme na sobě měla zrovna volné triko.
Najednou jsme uslyšeli spadnout brnění, leknutím jsme se od sebe odlepili. Podívali jsme se směrem, odkud přicházel zvuk, ale nikdo tam nebyl. Lucius se na mě usmál a chtěl pokračovat, ale tentokrát jsem odmítla.
"Luciusi, teď ne." Odstrčila jsem ho celkem snadno.
"Ok." Zahrčel už při odchodu a mě tam jen tak nechal.
Pane bože, co jsem to udělala, vždyť jsem se líbala s Malfoyem! S tím Malfoyem, který trápí tolik hodně dušiček, takovým padouchem, mě se z toho rozskočí hlava. A co můj Sirusek, co by tomu řekl? Coby, vykopl by mě a už by na mě nikdy nepohlédl. A já bych se mu ani nedivila. Ach, ani nevíš, jak mi chybíš. Moje sestra, která si to ani trochu nezaslouží, s tebou je pořád, a já umírám žárlivostí…
"Ashley, ty jedna hnusná, podrazácká děvko!" to jsem uslyšela zuřit moji sestru.

*****************

(Raichel - o deset minut dříve)

"Ashleynko, co kdyby jsme dneska napravili včerejší noc, co?" dělal mi nemravné návrhy ten bídák Blackovec. A jak se xichtí? Jako nadržený prase, který se usmívá od ucha k uchu a ještě si to užívá.
"A co kdyby taky ne?!" odsekla jsem naštvaně a pohoršeně navíc. Sorry, proměna ne proměna, už mě docela dost štve. Nebudu se chovat jako barbie.
"Tak promiň! Já jen myslel, že…" zamumlal dotčeně.
"Radši nemysli. Už tě mám těch tvých oplzlých nabídek plnou prdel!" A vlastně všeho. K čemu je tak zatracený život, prý proměna, abychom se do té druhé vcítili? Není snad jasné, že ji chce jen pro jednu věc? Umím toho snášet hodně, ale až tak…
Plnou parou jsem třískla do stolu. Všichni, co seděli blízko, vystrašeně odskočili. Lily se hlasitě rozkašlala, jak se zadusila jídlem, když jsem odpálkovala Siriuse. James- och, jak ochotně- k ní hned přiběhl(= spíš přicupital) a poklepával ji na zádech. Byl z toho šťastný, jak blecha, že konečně si zašahá na Lily a ona mu ještě ani nenadává.
"Pottere, přestaň. Jsi šašek!" zbavovala se ho, když už mohla normálně dýchat.
"Chtěl jsem ti jenom pomoct, jinak bys tady omdlela kvůli nedostatku kyslíku a já bych ti potom musel dát dýchání z úst do úst. Což o to, mě by se to líbilo, dokonce hódně, ale tobě asi ne." Pronesl zklamaně James.
"To víš, že by se mi to nelíbilo!" reagovala hned Lily.
"Co to omdlení? Mě taky ne!" prohlásil rozhodně.
"Ne to omdlení, teda to taky, ale to dýchání z úst do… fůj! S tebou, ne? To bych si dala."
"Ale, nepřeháněj Evansová. Na líbání jsem přeborník!"
"To určitě!" sykla.
"Tak fajn, když mi nevěříš, můžeš se o tom přesvědčit." Nabídl ji. Myslel to asi vážně, pako, když zavřel oči a nastavil pusu. Bohužel k jeho smůle ucítil jenom prudkou bolest na tváři. Ihned mu to tam zčervenalo. Lily se zvedla a tahala mě za rukáv na znamení, ať už jdu.
"Teda Dvanacteráku, další facka? To už začíná být trochu nuda, ne?" posmíval se mu jeho strašně" skvělý" kamarád.
"Co, chtěl bys taky?" vyjela jsem na něho vztekle.
"Co ti je Ashley, jindy se ke mně lísáš a teď se ke mně chováš jako k nejhoršímu bastardovi." Zuřil Sirius. Wow, asi jsem ho hodně naštvala. Dobře mu tak, zmetkovi jednomu. Když si uvědomím, že jsem s ním málem skončila v posteli. Brr…
A co když jsem k němu ještě hnusnější než předtím, protože se bojím, že se mi to líbání líbilo?
Líbilo? Jedině v hrobě.
" Ashley, pojď radši. Pro dnešek už toho bylo dost." Přesvědčovala mě Lil. Má pravdu, bylo toho až moc. Ještě něco a asi zkolabuju.
Vyšly jsme ze síně a mířili si to k společence
"Hele, Ashley, není tohle tvoje setra Raichel? Ó, muchluje se tam s Malfoyem." Upozornila mě s odporem.
Raichel, Malfoy, muchluje? Cože! Doufám, že mě čočky nešálí! ÁÁÁÁ! No fakt, ona tam s ním… to je taková… ani pojmenování neexistuje na ní. Tak ona říkala, jaká bude strašná chudinka, když bude ve zmijozelu, a teď se tu s ním líbá jak o život.Chtěla jsem se tu rozkřičet.
"Lily, běž napřed. Musím si ještě něco zařídit." Snažila jsem se jí říkat klidně. Lily kývla a už odcházela.
Já se zase vrátila k pozorování, schovala jsem se za jedno velké brnění.
Uá to je hnus Vidět moje tělo, jak se líbá s Luciusem, to by nebylo tak hrozné, no docela by se mi to líbilo, ale to, že je to Ashley! Já ji tak nenávidím, zabiju jí hned, jak bude příležitost.
Do prdele… brnění za kterým jsem se schovávala s rachotem padalo na zem. No, byla to moje chyba, zrovna jsem totiž viděla, jak mi Lucius šahá pod tričko, to by vás taky asi dost polekalo, a tak jsem do něho nechtíc žduchla. Rychle jsem utekla do nějaké prázdné učebny. Těžce jsem oddychovala, jak to mohla udělat? Vždycky měla z Luciuse strach a odpor! No, koukám, jak se ty její city rychle mění. Nevím z čeho jsem měla větší zuřivost, jestli z toho, že se moje tělo líbá s Malfoyem, nebo, že se to doopravdy líbá sním Ashley-moje růžová setra.
Za chvíli jsem uslyšela kroky, opatrně jsem nakoukla a zjistila, že to si našlapuje Ashley, Lucius už tam nebyl. Vyběhla jsem z úkrytu.
"Ashley, ty jedna hnusná, podrazácká děvko!" křičela jsem přes chodbu. Bylo mi jedno, že mě v klidu mohl ještě slyšet Lucius.
"Ra-raichel. Počkej, já ti to vysvětlím-" dřív než stačila dopovědět dala jsem ji takovou bombu, že z toho upadla na zem.
"Tak vysvětlit, jo? A co mi chceš vysvětlovat? Že tě Lucius chtěl znásilnit a ty ses nemohla bránit? Nebuď směšná, já dobře viděla, jak se ti to líbilo." Pokračovala jsem celá rudá vzteky.
"Raichel, já nechtěla,přísahám, promiň." Řekla a rozbulela se.
"To je ti podobné. Když máš nějaký problém rozbrečíš se… Víš, co? Zajímalo by mě, jak to že když tak miluješ toho svého Siriuska, proč se tu cucáš s Malfoyem, kterého si donedávna nenáviděla?" vyhrkla jsem na ní.
"Ale já ho miluju, ale teď jsem ty, takže bych se měla chovat, jako ty, ne?" zkusila to, bohužel efekt byl úplně jiný než si myslela. Místo toho, abych řekla: no, jo promiň, máme se chovat jako ta druhá, jsem se ji trefila do černého: "Dobře, to ti potom vůbec nebude vadit, když se vyspím se Siriusem."
"To bys neudělala?!" zhrozila se. Už přestala vzlykat, za to se jí teď objevil ustaraný výraz v očích. Konečně se ze země posbírala.
"Myslíš?" křivě jsem se usmála. Otočila jsem se na podpatku a pochodovala jsem si to od ní.
"Raichel, ne! Prosím!" zněla už tak zoufale. Naposledy jsem se obrátila: "Oko za oko, zub, za zub, sestřičko."

Tak a teď už jenom udobřit si Siriuse, ale to by mělo být lehké. Nabídnu se mu a to je přece, to co chce, ne? Ale to jsem se pekelně mýlila…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leandra ( Bariska) Leandra ( Bariska) | Web | 8. května 2008 v 14:08 | Reagovat

Ahojky bobe! Tak jestli ti to jeste nerekla An tak ti to rikam já. . . jsem zpátky =)

2 Leandra ( Bariska) Leandra ( Bariska) | Web | 8. května 2008 v 14:09 | Reagovat

Jo. . kurde jsem odeslala koment riv nez sem chtela =D kapca byla peckovni. . . ostatne jako vzdy ze ?:D

3 Leandra ( Bariska) Leandra ( Bariska) | Web | 9. května 2008 v 13:46 | Reagovat

Jasne ze chtela!! =)

4 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:33 | Reagovat

ty

5 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:33 | Reagovat

si

6 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:33 | Reagovat

taky

7 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:33 | Reagovat

stezujes

8 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:33 | Reagovat

ze

9 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:34 | Reagovat

mas

10 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:34 | Reagovat

malo

11 Anusz (segruš) Anusz (segruš) | Web | 9. května 2008 v 17:34 | Reagovat

komentů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama