9.kapitola- Dvě sázky v jeden den

16. května 2008 v 13:27 | Natusz |  Proti srsti
Ahojík, tak další kapča k Proti srsti, tentokrát jsem ji psala já, takže si ji určitě musíte přečíst. Tak rychle do čtení a hodně komentářů. :-)

(Ashley)

Seděla jsem tam ještě asi deset minut. Přemýšlela jsem o tom, co se právě stalo. To mi přece Raichel nemůže udělat, mého Siriuska svést. Ne, že bych mu nevěřila, že se udrží, on přece musí poznat, že to nejsem já, ale Raichel. Ale na druhou stranu je to chlap, tak co bych od něj mohla čekat. I když on je zatraceně hezký chlap, ten můj Siriusek. A co se týče Malfoye, líbilo se mi to jenom ze začátku, protože jsem byla v šoku, ale nechápu, proč se mi chce moje sestřička pomstít. Ona přece na chlapy moc nebyla. Ne, že by byla na holky, ale moc se za mužským pohlavím neotáčela. Ale že by nastala nějaká změna? Přísahám, že jestli udělá něco Sirimu, tak si trošku zaflirtuju z Malfoyem, a to se potom bude divit. Vstala jsem a chystala se jít do společensky. Musela jsem si tam setřít černé skvrny od řasenky, protože jsem brečela, moje vizáž musí být pořád upravená.

Ve společence na mě čekal Lucík a hned po mě šáhl a tahal mě k pohovce.

"Ahoj sluníčko," jeho přesládlý hlas by slyšel i hluchý.

"Ahoj, musím jít do pokoje, jsem strašně unavená," odsekla jsem jízlivě. On si toho očividně všiml.

"Co ti zase přelítlo přes nos?" zeptal se.

"Nic jsem unavená, jsi hluchý?" pokračovala jsem.

"A nechceš tam dělat společnost?" nenechal se odradit Lucius.

"Myslím, že ne, ale fakt díky za ochotu, taková oběť se jen tak nevidí," řekla jsem, vstala a hbitě jsem odkráčela do mého pokoje.(Raichel)


Tak to si u mě pěkně posr.... Takhle se sním olizovat, no ona však ještě uvidí, zač je toho loket. Z mého přemýšlení mě vytrhl Potterův hlas.

"Ashley, Ashley, že neuhodneš, co právě dělá Filch!!" lekl mě Potter.

"No to fakt nevím, nechám se podat," řekla jsem unaveně a lhostejně zároveň.

"Protiva na něj hází bomby hnojůvky a on ani necekne. Normálně má milion řečí, že ho nechá vyhodit, ale dneska ne, Není to divný?"

"Tak to je blbost, takhle jsem ho ještě neviděla, tohle ti fakt neuvěřím. Je to nějaký podraz co?" nechtěla jsem uvěřit.

"Jo, já mluvím pravdu, klidně se vsaď," navrhl.
"Klidně a o co?" souhlasila jsem s nabídkou.

"Když vyhraju, půjdeš s Tichošlápkem do postele," řekl jakoby nic. Určitě to chtěl udělat pro svého nej kamaráda.

Cože? Chtěla jsem už vykřiknou, ale pak jsem se zarazila, to mi přece děsně hraje do karet. Já se s ním vyspím a pak se budu vymlouvat na to, že to byla jenom sázka.

"Beru, ale když vyhraju já, tak mi budeš celý týden sloužit a oslovovat mě paní to, paní ono a tak." Super, mám to vyhrané.

"Beru, tak pojď za mnou," tak jsem šla.

A fakt. Portiva tam házel bomby hnojůvky na Filche a ten nehnul ani brvou. Tak to je fakt gól. Na nějakou pitomou sázku jsem úplně zapomněla, teď jsem se chtěla bavit. Možná by to nebylo tak směšné, kdyby to nebyl Filch, ale ten jeho nepřítomný výraz byl fakt na místě. Vždyť on si nás ani nevšiml. Válela jsem se tam smíchy asi deset minut. Pak jsem se uklidnila. Potter už tam nebyl. Tak jsem se do společensky vydala sama.

Když jsem vstoupila, Potter na mě mrkl. Jo, vlastně, ta sázka. Zamířila jsem k místu, kde sedí ten pitomec Black. Sedla si těsně vedle něho. Ten se zpočátku divil, ale pak to přešel a obejmul mě.

"Tak co, už tě přešla ta blbá nálada?" zeptal se.

"Jo, dnes na to mám chuť," řekla jsem laškovně, ale uvnitř jsem zuřila, mám já tohle zapotřebí?

"Tak to je super, za hodinku u mě, kotě," řekl a odešel do pokoje.

"Sakra, to bude večer," povzdechla jsem si tiše.

(Ashley)

Umyla jsem se a rychle skočila do postýlky. Pořád jsem o tom musela přemýšlet. Co asi dělá sestřička v tuhle dobu? Pochybuju, že leží a dívá se do stropu. Já ji tak nenávidím. Prý abychom se do sebe vcítily. Pff. Taková blbost, tak ona mi přebere mého Siriuska a to má být jako vcítění? Tak to si nějak spletla pojmy, kdybych neměla ráda maminku, tak bych ji zabila, ale maminka by z toho zase měla těžké spaní, ona totiž trpí nespavostí. No jo, to stáří. To se radši zabiju, než být takhle vrásčitá jako třeba ředitel. Brr. Jen při téhle skutečnosti mám husí kůži.

"Raichel, co je to s tebou? Ještě před pár dny by ses mohla roztrhnout, aby si tě všiml, sice jsi mu naschvál nadávala, ale každý veděl, že ho miluješ. A teď? Dá ti pozvánku do své postele a ty odmítneš?" zeptala se Narcissa.

Mno, jak vidím, tak Raichel se s ní asi hodně kámošila.

"No víš, nevycítila jsem od jeho strany nějaký zájem, krom sexu samozřejmě. Například trvalý vztah," vychrlila jsem to ze sebe. Ale podle jejího výrazu tváře to byla blbost."Co to meleš? Ty že jsi romantička, to asi težko. No ale jak chceš. Je to tvoje volba."
Odešla z pokoje a po pár chvílích jsem usnula.

Zdálo se mi o jednom muži, nebyl to Lucius, ale Sirius. Stál přede mnou na kolenou a prosil mě nejspíš o ruku. Já jsem se mu tam rozbrečela a kývla. Ten se jen usmál a za ním další kluci z jeho party, co právě vylezli z koutu. "Apríl" vykřikli a mě bylo do breku, rychle jsem utíkala do pokoje.

(Raichel)

Sakra, hodina uběhla a já si to ládovala ke klučičím ložnicím. Tak tohle by mě ve snu nenapadlo, že bych tady šla za Blackem. Ale pomstít se musím, ať to stojí, co to stojí.

Ostýchavě jsem zaklepala. Čekala jsem, že tam bude Sirius polonahý a ono nic. Kluci tu, jak jsem předpokládala, nebyli.

"Ahoj," řekla jsem a sedla si na Siriusovu postel.

"Ahoj květinko," řekl na oplátku, ale moc nadšeně to neznělo. Sedl si vedle mě. Normálně bych čekala, že se na mě vrhne, ale teď ne.

"Víš, James mi to řekl, myslel to dobře, ale já se pěkně naštval, asi měl těžké svědomí, nemusíš to dělat, jestli nechceš," začal psychologicky. Fakt mě to překvapilo, co se to s ním děje?

"Co je to s tebou?"

"Nic, jenom nechci využívat holky, které to nechtějí, rozumíš, ne?"

"Jo jasně, ale já to chci udělat."

"Ne, podle mě to jen tak říkáš, nemyslíš to vážně."

"Ale myslím."

"Nemyslíš."

"Myslím." Sakra, už mi dochází trpělivost.

"Nemyslíš."

"No dobře, tak co je za tím, že se se mnou nechceš vyspat. Protože tohle jinak není normální," řekla jsem bez obalu.

"Nic, jenom nechci, abys toho pak litovala, i když žádná toho nikdy nelitovala," řekl už tiše jako by to byl fakt a pokrčil rameny.

Připadalo mi to nějaké divné. Beztak další sázka, jakože jestli s ním vlezu do postele.

"Tak jo, jak chceš, tvoje chyba."

Odhodlala jsem se zajít k Potterovi a zeptat se ho. Našla jsme ho hned, zase otravoval Evansovou.

"Hej Pottere! Potřebuju s tebou mluvit."

"Jo jasně, čekej," a pomalu se ke mně přišoural.

"No tak co v tom je, že se se mnou nechce vyspat, je to zase nějaká volovina co?"

"Co? A to si na něj nemohla trochu naléhat?" zeptal se zklamaně.

"Co?"

"No my jsme se vsadily, že jestli s ním půjdeš do postele, tak Sirius mi bude každý večer chodit pro sladkosti z kuchyně přímo do postele. A jestli s ní do postele nepůjdeš tak zas naopak. Je to v čudu," konstatoval James.

"Jo aha, takže já vám stojím jenom za sladkosti?" zuřila jsem.

"Já to nechápu, za normálních okolností bys ho možná i znásilnila, to byl tak přesvědčivý?" jakoby přeslechl mou poznámku.

"Jděte se oba vycpat!" sakra, možná budu mít štěstí zítra večer.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 leenikk leenikk | Web | 16. května 2008 v 20:42 | Reagovat

njn co ti mam nattiku furt psat, ze, kapca s eti moc povedla, byla proste super, ostatne jako vžydcky!!! :))

2 Nessa Nessa | Web | 27. května 2008 v 17:54 | Reagovat

klásný!!!! moc!!! už píšu pořád to samý!!! :D prostě klásný!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama